Bijela kuća priređuje koncert u čast Raya Charlesa
Zvijezde glazbenog svijeta okupit će se danas u Bijeloj kući na koncertu u čast Raya Charlesa, legendarnog američkog glazbenika - oca soula koji je preminuo 2004.
Usher, Demi Lovato, Yolanda Adams i The Band Perry su među glazbenicima koji dolaze u Bijelu kuću kako bi svojim izvedbama odali počast Rayu Charlesu.
Bijela kuća je priopćila da su također pozvani Leon Bridges, Andra Day, Anthony Hamilton, Brittany Howard, Sam Moore i Jussie Smollett. Koncert će biti emitiran u petak na postajama PBS-a diljem SAD-a.
Prva dama, Michelle Obama, isplanirala je radionice s nekima od pozvanih umjetnika za više od 130 učenika viših razreda osnovne škole, srednje škole i studenata iz cijele zemlje.
Ray Charles, poznat po hitovima kao što su 'Georgia on My Mind' i 'Hit the Road Jack', umro je u lipnju 2004.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!