Uspješni mladi plesači akrobatskog r'n'r

Noa Lilih i Polina Rykova iz akrobatskog r'n'r Kluba Megarock iz Petrinje trenutačno su najbolji juniorski par iz Hrvatske.

U paru plešu 4 godine, a nastupaju u juniorskoj  kategoriji. U ovoj kategoriji natječu se parovi u dobi između 13 i 17 godina, a u programu im je dozvoljeno izvoditi najviše 4 jednostavne akrobacije.

Ove subote, 9. prosinca, pobijedili su na 19. Božićnom  turniruPetrinji, na  kvalifikacijskom natjecanju u akrobatskom r'n'rollu u Sportskoj dvorani Petrinja, a sljedeće subote, 16. prosinca nastupaju u Ljubljani na Svjetskom kupu, velikom međunarodnom natjecanju.

Prije tjedan dana vratili su se iz Lyona, Francuska gdje su se plasirali u finale i osvojili odlično, 5. mjesto. Prije 2 tjedna u Moskvi su osvojili 11. mjesto u polufinalu, a najbolji ovogodišnji rezultat im je 3. mjesto na natjecanju u Riminiju u Italiji.