Kerempuh: kazalište za publiku različitih ukusa
Pet premijernih naslova, među kojima dvije hrvatske praizvedbe, donosi nova sezona zagrebačkoga kazališta Kerempuh, o čemu nam je detalje otkrio ravnatelj Roman Šušković Stipanović.
Kazalište za publiku različitih ukusa - moto je kazališta Kerempuh, odnosno njegove nove sezone.
Uz niz prošlogodišnjih uspješnica koje će se i dalje izvoditi, nova sezona donosi 5 premijernih naslova, među kojima dvije praizvedbe suvremenih hrvatskih autora - riječ je o Damiru Karakašu i Uni Vizek.
Tekstovi su to koji dokazuju potrebu tog teatra i njegove publike za živim kazalištem, koje intrigira, koje je dinamično i uvijek u potrazi za nečim daljim i višim i koje neprestano teži samo sebe nadigrati, napominje dramaturginja Dora Delbianco.
O novoj sezoni u Vijestima iz kulture razgovarali smo s Romanom Šuškovićem Stipanovićem kojemu je ovo je zapravo prva sezona u ravnateljskoj fotelji Kerempuha:
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!