Nova sezona "Oblaka": "Kad se Ozren krene smijati, možemo uzeti pauzu"

28.03.2025.

18:16

Autor: B. A./Kod nas doma/HRT

U ponedjeljak, 31. ožujka na HTV1 u 21:05 kreće emitiranje treće sezone megahit humoristične serije Oblak u službi zakona, koja je osvojila srca mnogih ljubitelja domaćega humora.

Govoreći o novoj sezoni u HTV-ovoj emisiji Kod nas doma, Dijana Vidušin, koja glumi suprugu glavnog lika, rekla je kako je snimanje sada već lakše jer glumci poznaju svoje karaktere.


- Kad smo znali da snimamo treću sezonu, zapravo smo se veselili u kojim ćemo sve situacijama biti i što će nam se dogoditi, rekla je hvaljena glumica. 


- Bilo je svega i nadam se da će gledatelji uživati. Mi smo stvarno uživali na snimanju, dodala je.


Željko Königsknecht, koji igra načelnika Božu, rekao je da su već postali velika obitelj.


- To je ustvari nešto što je prekrasno jer ne ideš s grčem na snimanje. Svak svakom izlazi u susret, rekao je popularni Keno.

"Jedno od najdražih snimanja u karijeri"


Otkrio je i da je Ozren Grabarić - koji glumi glavnoga lika, policijskog narednika Nikolu Oblaka - strašno nasmješljiv, što im je pomalo kočilo snimanje.


- Kad se on počne smijati, onda znamo da možemo uzeti pauzu od 10 minuta, rekao je Königsknecht.


- To mi je jedno od najdražih snimanja koje sam imao u karijeri, dodao je.

Vidušin je otkrila da se u jednoj epizodi pojavljuju ni više ni manje nego zmije, a nova sezona donosi i gostovanja glumačkih legendi kao što su Lela Margitić i Otokar Levaj

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Od istog autora