Osječki studenti računarstva i elektrotehnike traže poslodavce

16.09.2021.

11:56

Autor: Ana Barišin/Dobro jutro, Hrvatska/V.M./HRT

Studentica Eva Ević
Studentica Eva Ević
Foto: Dobro jutro, Hrvatska / HRT

Dan otvorenih vrata na Fakultetu elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija u Osijeku studentima pruža mogućnost upoznavanja s predstavnicima 50 tvrtki koje će održati prezentacije putem kojih će studente upoznati sa svojom tvrtkom, odgovoriti na sva njihova pitanja, ali i razmijeniti znanja i iskustva sa svim sudionicima.

Cilj događaja je studentima pružiti novu priliku za pronalazak karijere, umrežavanje i razmjenu znanja. Prezentacije su on line, a neke od radionica uživo već su održane.


Detalje o o događaju doznala je ekipa emisije Dobro jutro, Hrvatska koja je na FERIT-u razgovarala s prodekan za nastavu i studente izv.prof.dr.sc Danijel Topić te studentima Enom Ević i Filipom Đuričkovićem:

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!